Slagholpijp ovaal 'T' 3/4 inch (3) = 19 × 4 mm
€ 50,58
€ 50,58
incl. BTW
- Grootste online assortiment van Nederland
- Snelle levering
- Ruim 50 jaar ervaring
- Grote voorraad
Slagholpijp ovaal 'T'
Hiermee maakt u een langwerpig gat in het leer. Bijvoorbeeld voor de doorn (=pin) van een gesp. Gebruik een zware hamer, nylon blok als ondergrond en verleg de druk op de holpijp tijdens het slaan van voor naar achter.!
Let op!: Deze holpijpen werken minder goed op leer dat dikker is dan 2 mm, daarvoor kunt u beter de slagholpijp ovaal Duits gebruiken.
| Titel |
Slagholpijp ovaal 'T' 3/4 inch (3) = 19 × 4 mm |
| Artikelnummer |
810.24b |
Specificaties
- Materiaal: Carbon staal.
- Verkrijgbaar in 7 maten.

Disclaimers
- Verkeerd gebruik wordt niet vergoed!
- Laat de slagpijp niet vallen! Ook dit kan tot beschadiging leiden.
- Retourneren mogelijk binnen 14 dagen. ( lees hier de voorwaarden: https://www.boomsma.nl/t/faq/retourneren).
Hamer
- We raden u aan een houten, nylon of ruwhuiden hamer te gebruiken om slijtage aan de slagstempel te voorkomen.
- Voor de grote 2D-3D stempels of grote holpijpen adviseren wij u een hamer van minimaal 300 gram te gebruiken.
Ondergrond/Werkblad
- Wij adviseren als ondergrond een nylon snijblok/snijplaat te gebruiken, zodat dit artikel niet beschadigd.Het is raadzaam om bovenop het nylon snijblok/snijplaat een stuk dik leer te leggen. Dit verlengt de levensduur van het artikel.
- Let hierbij op dat u een solide niet verende ondergrond heeft!
- Nooit een houten of metalen ondergrond bij holpijpen of messen gebruiken!
- Het onjuist gebruiken van onze artikelen wordt niet vergoed!